Jednou z hlavných činností spoločnosti Energio-PTS spol. s r.o. je dodávka a montáž sendvičových PUR panelov. Vzhľadom na univerzálnosť tohto materiálu je možné ho použiť v rôznych sektoroch od priemyselných výrob, cez logistické centrá, malé a veľké sklady, potravinárske výroby ale aj rezidenčné a komerčné budovy.

Montované haly
Tepelná izolácia od ENERGIO

Ďalším hlavným sektorom sú chladiace a mraziace boxy a rôzne riešenia technológii v tejto oblasti. Energio-PTS sa zaoberá návrhmi, technickým poradenstvom, dodávkou a realizáciou chladiarenských a mraziarenských boxov, výstavbou chladených logistických centier, výstavbou a zariadením potravinárskych výrob  a taktiež dodávkou a inštaláciou chladiacich vitrín v obchodných priestoroch.

Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť sendvičové PUR panely pre všetky typy aplikácií našich zákazníkov. Taktiež ponúkame odborné poradenstvo a návrhy pre našich klientov pre dosiahnutie čo najoptimálnejšieho  riešenia pre ich projekty a aplikácie.

Hlavnou výhodou firmy Energio-PTS s.r.o. je skladová zásoba sendvičových panelov. Zákazník ma možnosť okamžitého odberu bez nutnosti čakania pokiaľ by sa panely vyrobili vo výrobnom závode. Ponúkame skladom rôzne veľkosti a hrúbky.

Naša spoločnosť ponúka zákazníkom vysoko kvalitné produkty za rozumnú cenu. Prístup firmy Energio nie je predaj tovaru za nízku cenu ktorá by mala dopad na jej kvalitu. Naopak vyberáme čo najoptimálnejšie riešenie pre spokojnosť našich zákazníkov.

Firma sa venuje od roku 2010 aj obnoviteľným zdrojom. Hlavnou činnosťou v tejto oblasti je dodávka a montáž solárnych panelov a ekologické spracovanie odpadov za účelom výroby elektrickej energie. V posledných rokoch Energio oddeľuje túto činnosť na samostatnú spoločnosť vzhľadom na rastúci dopyt a celosvetové zameranie.